Bottega Verde

UOMO+ Skincare - Krem për Fytyrën

UOMO+ Skincare - Krem për Fytyrën

Regular price
Lek 3,200.00
Sale price
Lek 3,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për fytyrën, hidratues me acid Hyaluronic , përthithet shpejt, ideal për hidratimin dhe zbutjen e lëkurës së fytyrës.