Bottega Verde

Vaj Kokosi Natyral

Vaj Kokosi Natyral

Regular price
Lek 2,790.00
Sale price
Lek 2,790.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Vaj kokosi natyral, ushqyes dhe riparues është një zgjidhje efektive për të ndihmuar në forcimin e majave të dëmtuara të flokëve të ashpër ose të thatë