Bottega Verde

Vanilje e Bardhë - Krem Duarsh

Vanilje e Bardhë - Krem Duarsh

Regular price
Lek 890.00
Sale price
Lek 890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për duart me ekstrakt vanilje dhe gjalpë shea , i jep lehtësim të menjëhershëm duarve, madje edhe atyre më të thata dhe ruan bukurinë e tyre