Bottega Verde

Vanilje e Zezë - Gjalp Trupi

Vanilje e Zezë - Gjalp Trupi

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Gjalpë trupi me ekstrakt vanilje dhe vaj bajame të ëmbël