Bottega Verde

Vanilje e Zezë - Krem Duarsh

Vanilje e Zezë - Krem Duarsh

Regular price
Lek 890.00
Sale price
Lek 890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për duar me ekstrakt vanilje dhe vaj Argani