Bottega Verde

Vanilje e Zezë - Krem Trupi

Vanilje e Zezë - Krem Trupi

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem trupi me ekstrakt vanilje dhe gjalpë shea : një simfoni sensualiteti dhe ëmbëlsie.