Bottega Verde

Verde Patchouli - Shampo

Verde Patchouli - Shampo

Regular price
Lek 750.00
Sale price
Lek 750.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo dushi me ekstrakt borziloku 
Pastrues praktik dy në një, i cili ofron flokë të butë, me shkëlqim dhe lëkurë me aromë që zgjat