Bottega Verde

Violetë- Krem Duarsh

Violetë- Krem Duarsh

Regular price
Lek 890.00
Sale price
Lek 890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem duarsh me ekstrakt manushaqe dhe vaj Argani ,që ushqen dhe mbron duart madje edhe ato më të thatat.