Bottega Verde

Violetë- Krem Trupi

Violetë- Krem Trupi

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem trupi me ekstrakt manushaqe dhe vaj bajame të ëmbël që e lë lëkurën të butë