Bottega Verde

Xhinxher - Scrub Para Shampos

Xhinxher - Scrub Para Shampos

Regular price
Lek 1,290.00
Sale price
Lek 1,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Pastrues para shampos, ribalancues me ekstrakt xhinxheri dhe vaj esencial të pemës së çajit
Pastrim 2 në 1, që duhet bërë para larjes me shampo, për një veprim pastrues, normalizues dhe një masazh të kokës