Bottega Verde

Xhinxher - Shampo Floku

Xhinxher - Shampo Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo floku me ekstrakt xhinxheri 
Pastron flokët, forcon gjatësinë dhe kryen një veprim hidratues dhe ribalancues në lëkurën e kokës.