Bottega Verde

Xhinxher - Spray Floku

Xhinxher - Spray Floku

Regular price
Lek 1,290.00
Sale price
Lek 1,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Spray stimulues pas shampos me xhinxher dhe ekstrakt kafeine i cili  forcon flokët nga rrënja në majë
Përdoret në flokë të lagur para stilimit, forcon dhe zgjat vitalitetin e flokëve